Merkezi İstanbul olarak kurulan firmamız evden eve nakliyat,ve depolama sistemiyle taşımacılık sektöründe yerini almıştır. Taşımacılık sektöründe, büyük kamyon ve kamyonet parkımızla evden eve şehir içi-sehirler arası taşımacılıkta güvenli ve itinali 24 saat açık telefonlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Gücümüzü taşımacılık sektöründe mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrubelerimizdende yaralanarak uygulamada kurduğumuz ekiple ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz Temine sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uygunluk genel prensibimiz oldu. Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin. müşteri ilişkilerinde toleranslı ve dikkatli tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.

1990 yılında saygın bir evden eve nakliyat firmasında çalışmaya başladım. 2001 yılında bu firmada ortaklık yaparak 2005 yılına kadar devam ettim. Bunun akabinde kardeşlerimi yanıma alarak İSTANBUL EREN NAKLİYAT HİZMETLERİ ismi altında kendi işimizi yapmaya karar verdik. Biz İSTANBUL EREN NAKLİYAT HİZMETLERİ olarak kendimize aşağıda ki değerleri belirledik;

1- Müşteri memnuniyeti
2- Müşterimizle dostane ilişkiler
3- Sorunsuz bir taşıma ve taşınma

İşte bu üç maddeyi kendimize ilke olarak belirledik. Sizlerinde güvenini alarak İstanbul Eren Nakliyat Hizmetleri olarak yolumuza devam etmek istiyoruz.

5

34